2024 – rok sportowego obuwia: modne modele i trendy zapowiadane przez zagraniczne gwiazdy

Bez wątpienia, rok 2024 zdominowany będzie przez sportowe modele obuwia. Odkryjcie, które z nich cieszą się największą popularnością oraz jakie buty wybierają znane osoby z zagranicznej sceny. Poznajcie również propozycje obuwia, które idealnie sprawdzą się zarówno w codziennych kombinacjach, jak i w bardziej eleganckich zestawieniach.

Internet już zapełniają zestawienia przedstawiające trendy obuwnicze na 2024 rok. Znaki na niebie i ziemi wskazują, że w nadchodzącym sezonie częściej będziemy decydować się na sportowy styl obuwia. Na platformie TikTok wiele znanych influencerek prezentuje swoje stylizacje właśnie w takim obuwiu, konkretnie klasycznych butach Adidas Samba. Te niezwykle uniwersalne modele doskonale komponują się zarówno z codziennymi, jak i bardziej eleganckimi stylizacjami. Spróbujmy przewidzieć, jakie inne modele butów będą triumfować w nowym roku.

Następny rok będzie królował pod znakiem sneakerów – to właśnie one stanowić będą codzienny wybór wielu osób. Model Adidas Handball Spezial to propozycja dla tych, którym tradycyjne Samby mogą wydawać się już nieco przestarzałe. Nic dziwnego, że ten specyficzny model podbił serca kobiet na całym globie. Wykonane ze skóry, z wygodnym szerokim czubem pasują do praktycznie każdego typu stylizacji. Ten renesansowy klasyk powraca do łask po wielu latach, teraz dostępny w szerokiej gamie kolorów. Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś odpowiadającego swoim preferencjom.