Bill Murray w obliczu potencjalnego skandalu?

Bill Murray to wybitny aktor, który podbił serca widzów z całego świata między innymi ze względu na swoją rolę w kultowym już filmie Pogromcy Duchów. Niestety, podobnie jak i niezliczona ilość gwiazd, również i Murray nie jest wolny od licznych kontrowersji. Wszystko wskazuje na to, że przez aktora wstrzymano produkcję filmu Being Mortal.

Kontrowersyjne życie Billa Murraya.

Większość osób, która miała szansę pracować wspólnie z Billem Murrayem na planach filmowych przyznaje, że jest on niezwykle trudną osobą. Aktor znany jest ze swoich wahań nastroju i skłonności do nadużywania alkoholu. Jego była żona otwarcie nazwała go narkomanem, alkoholikiem oraz seksoholikiem, a przy tym wyznała, że gwiazdor niejednokrotnie groził jej śmiercią.

Czym zawinił aktor?

Osoby pracujące nad filmem Being Mortal otrzymały informacje o tym, iż produkcja zostaje wstrzymana ze względu na wniesioną skargę. Wszystko wskazuje na to, że skarga ta złożona została na samego Billy’ego Murraya, a jej powodem było nieodpowiednie zachowanie aktora. Nie do końca wiadomo, co dokładnie kryje się pod tą frazą, musiało to być jednak coś niezwykle nietaktownego, skoro zdecydowano się na wstrzymanie tak kosztownej produkcji.