Co to jest odwrócony manicure french i jak go zrobić? – nowa tendencja na 2024 rok

Odwrócony french, znany również jako reverse french, to nowatorski i wyjątkowy rodzaj stylizacji paznokci. Jego charakterystyczną cechą jest fakt, że tradycyjny biały pasek, który zazwyczaj zdobi krawędź paznokcia, jest umieszczany bliżej nasady. Istotne jest również to, że tę część manicuru można wykonać nie tylko w klasycznej bieli. Pozwól, że opowiem Ci, jak stworzyć najmodniejszą stylizację na paznokcie w roku 2024.

Pomimo swojego oryginalnego podejścia do klasycznego french manicure, odwrócony french doskonale prezentuje się zarówno na krótkich jak i na długich paznokciach. W roku 2024 do podkreślenia linii przy nasadzie paznokcia, zamiast białego lakieru, poleca się użycie delikatnych pasteli, intensywnej zieleni lub nawet czerni. Jeżeli jednak cenisz sobie bardziej subtelne podejście do stylizacji paznokci, powinnaś zdecydować się na gładką biel lub delikatny róż.

Jak poprawnie wykonać odwrócony styl francuski? Na szczęście nie jest to zbyt skomplikowane zadanie i w pełni możliwe do wykonania samodzielnie w domowym komforcie. Warto zauważyć, że ten rodzaj manicure najlepiej sprawdza się w wykonaniu hybrydowym, co pozwoli cieszyć się nienagannym wyglądem paznokci przez wiele tygodni.