Riya Sokół odsłania tajemnicę stania się milionerką – inspirująca droga od influencerki do wielkiego bogactwa

Osobowość social media, Riya Sokół, swoją unikalną historię przekształcenia z wpływowej postaci online w zamożną milionerkę prezentuje jako motywujący model tego, jak poprzez determinację i silne poczucie własnej wartości można osiągnąć zarówno finansowy, jak i osobisty triumf. Warto się bliżej przyjrzeć jej przebiegu kariery, który zaprowadził ją na szczyt. Podczas naszej rozmowy Sokół uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej drogi do sukcesu.

Sokół od najmłodszych lat wykazywała zainteresowania artystyczne; śpiewała, tańczyła i przez pewien czas była obecna na polskiej scenie show-biznesu. Jej studia z psychologii miały znaczny wpływ na jej duchowy rozwój. W 2005 roku doświadczyła wypadku, który skłonił ją do jeszcze głębszego zrozumienia pracy z energią. Skierowała swoje kroki do Indii i Amazonii, gdzie zgłębiała różnorodne metody medytacyjne. Sokół zdobywała wiedzę podczas licznych warsztatów, takich jak darkness retreat, silence retreat czy Vision Quest. Wszystkie te szkolenia i sesje pozwoliły Sokół na głębsze poznanie siebie, ludzkiego umysłu, podświadomości, kobiet, mężczyzn, obfitości, emocji, pieniędzy i procesu manifestacji.

Po pokonaniu depresji Sokół rozpoczęła treningi jako mentor, prelegent i od 2015 roku zaczęła dostawać propozycje prowadzenia wykładów i warsztatów na różnych międzynarodowych platformach. W 2020 roku, w okresie pandemii, stworzyła film „Thank you, Coronavirus”, który przyniósł jej kilkanaście nagród i został przetłumaczony na wiele języków.

Riya Sokół – artystka, publicystka, piosenkarka, autorka odpowiada: W obecnej chwili manifestacja jest negatywnie kojarzona ze względu na wiele pseudoekspertów od tego zagadnienia oraz mnóstwo bzdur publikowanych w internecie, które są wyrwane z kontekstu i brzmią jak absurdalne teorie. Manifestacja jest pojęciem pochodzącym z fizyki kwantowej, o czym mówił nawet Carl Jung, twórca psychologii analitycznej. „Manifestation” to po angielsku PRZEJAW. Najprościej rzecz ujmując – manifestacja to materializacja naszych przekonań i wzorców myślowych w naszym życiu – wszystko, co znajduje się w naszej podświadomości. Na przykład, jeśli wierzysz, że tylko nieuczciwi ludzie mają duże pieniądze, podświadomie odpychasz pieniądze, bo nie chcesz zostać zaklasyfikowany jako nieuczciwy – nawet jeżeli miałbyś je posiadać.