Camille Vasquez dementuje plotki dotyczące jej romansu z Johnnym Deppem!

Proces sądowy pomiędzy Johnnym Deppem a jego byłą żoną, Amber Heard dobiegł końca. Na początku czerwca ława przysięgłych wydała oficjalny werdykt, który okazał się być korzystny dla aktora. Przypomnijmy, ze pozew wobec Amber Heard został wytoczony przez Deppa i dotyczył zniesławienia, jakiego dopuściła się aktorka wobec byłego męża. Ławnicy dali wiarę zgromadzonym dowodem, jak i samemu Deppowi, przyznając mu tym samym 15 milionów dolarów odszkodowania. Niespodziewanie jednak, podczas całej batalii wyrosła kolejna gwiazda, która natychmiastowo zyskała sympatię ogromnej ilości fanów Johnnego Deppa.

Prawniczka ma romans z Johnnym Deppem?

Podczas trwającego procesu internauci wysnuwali niezliczone wręcz ilości teorii, z czego jedna dotyczyła rzekomego romansu, jaki odbywa się między prawniczką Johnnego Deppa, Camille Vasquez, a samym aktorem. Za potwierdzeniem tej tezy przemawiać miała ogromna sympatia i czułe gesty, jakimi obdarzali się Camille i Depp. Prawniczka postanowiła jednak zdementować te plotki, wyznając, że od lat jest szczęśliwie zakochana.

Camille Vasques po raz pierwszy pokazała swojego partnera.

Prawniczka niejednokrotnie pytana była o rzekomy romans z gwiazdą znaną z serii filmów „Piraci z Karaibów”. Nigdy jednak ani nie potwierdziła, ani też nie zaprzeczyła jakichkolwiek doniesień w tym temacie. Jak się jednak okazuje, kobieta od kilku miesięcy znajduje się w szczęśliwym związku z Edwardem Owenem, będącym starszym dyrektorem w firmie WeWork. Na kilka dni po zakończeniu procesu, media przyłapały parę w momencie, gdy Ci opuszczali jeden z hotelów w Wirginii. Na nagraniu zauważyć możemy również jednego z ochroniarzy Johnnego Deppa.