Gwiazdy, które zmagały się z uzależnieniami

Życie największych gwiazd usłane jest nie tylko sukcesami i zawrotnymi majątkami, lecz także licznymi problemami. Zaburzenia i choroby psychiczne są nie tylko domeną zwykłych ludzi – pieniądze nie są w stanie kupić zdrowia lub szczęścia, a każdy ma swój sposób na swoiste poradzenie sobie ze swoimi demonami. Nie inaczej jest z najpopularniejszymi aktorami lub muzykami, którzy otwarcie przyznali się do swoich problemów związanych z uzależnieniami.

Daniel Radcliff.

Radcliff zyskał popularność poprzez swoją rolę w kultowym już Harrym Potterze, gdzie odgrywał tytułowego bohatera. Aktor przyznał, że podczas nagrywania ujęć do ostatniej części filmu o Harrym Potterze, wielokrotnie zdarzało mu się przebywać na planie filmowym pod wpływem alkoholu. Wraz z zakończeniem przygody o Harrym Potterze, również i aktor postanowił zerwać z nałogiem.

Jim Carrey.

Jim Carrey to jeden z najpopularniejszych aktorów komediowych na całym świecie. Choć role, które postanowił odgrywać, potrafiły doprowadzić do śmiechu i radości miliony widzów, sam aktor od lat zmaga się z depresją. Chcąc poradzić sobie ze swoją chorobą, gwiazdor sięgał po liczne narkotyki i nadużywał alkoholu. Od dawna jest jednak zadeklarowanym abstynentem.