Imiona kobiet, które są wręcz gwarancją doskonałych doświadczeń miłosnych. Czy jesteś wśród nich?

Oto lista imion kobiecych, które sugerują, że ich nosicielki to wprost wyśmienite kochanki. Zobacz, czy jesteś jedną z nich lub czy znasz taką osobę.

Na przykład, osoba o imieniu Ada to na co dzień kobieta o chłodnym i racjonalnym podejściu do życia. Nie otwiera się od razu dla innych, zwłaszcza mężczyzn. Kiedy jednak pokocha, staje się namiętną kochanką, dodatkowo charakteryzującą się zmysłowością i serdecznością.

Sylwia natomiast to pełna pasji miłośniczka sypialnianych igraszek. Nie obawia się eksperymentów i potrafi podkręcić temperaturę w sypialni. Dysponuje również sporym poczuciem humoru, którym potrafi uratować sytuację nawet wtedy, gdy coś nie idzie zgodnie z planem.

Barbara to kolejna kobieta, która uwielbia flirtować i uwodzić. Jej urok rozkochuje wielu mężczyzn w zaledwie kilka minut. Barbara nigdy nie pozwoli na nudę – jest pełna energii, skupiona na zabawie i ceni słodkie słówka.

Ewelina to kobieta pełna czułości i miłości. Choć na co dzień jest raczej powściągliwa w słowach i niezbyt skłonna do zwierzania się, staje się niezwykle otwarta i komunikatywna w łóżku. Jej zmysłowość i energia potrafią pozytywnie zaskoczyć niejednego mężczyznę.

Z kolei Marta to prawdziwa skarbnica namiętności, rozkoszy i fantazji. Jak mówi przysłowie – „Marta jest grzechu warta”. Jeśli zdołasz zdobyć jej zaufanie, możesz liczyć na wiele przyjemności.