Johnny Depp wraca na ekrany. Aktor wystąpi w nowym filmie

Po latach niełaski i dosłownego wręcz wykluczenia z życia filmowego i show – biznesu, Johnny Depp finalnie powraca nie tylko do łask, ale i na wielkie ekrany. Po tym jak wygrał on osławiony już proces dekady – przypomnijmy, że wytoczył on proces przeciwko byłej żonie, Amber Heard w związku zniesławieniem – odzyskał nie tylko szacunek i reputację, lecz także zyskał uznanie i sympatie wśród milionów nowych fanów z całego świata. Wiemy już, że zagra w nowym filmie!

Nowa rola Deppa.

W ostatnich dniach cały internet obiegły zdjęcia aktora z planu filmowego „Jeanne du Barry”. Jest to francuska produkcja filmowa, która wciągnie widza do urokliwej Francji z końca XVIII wieku, na chwilę przed dobrze wszystkim znaną rewolucją francuską. W czyją rolę wcieli się więc Johnny Depp? Oficjalnie potwierdzono, że będzie to król Ludwik XV, który nosił przydomek „ukochany”. Jednak główną postacią ma być tytułowa Jeanne du Barry, kochanka Ludwika XV.

O czym opowiadać będzie film?

Fabuła tego filmu będzie inspirowana barwnym życiem tytułowej Jeanne du Barry, kurtyzany i metresy francuskiego monarchy. Kobieta ta wywodziła się z biednej rodziny robotniczej, która w pierwszych latach dzieciństwa nie zaznała niczego więcej, jak jedynie biedy i ubóstwa. Jeanne, za sprawą niezwykłej urody i inteligencji szybko jednak wspina się na sam szczyt i poprawia swój status społeczny. Uwodzi wielu szlachciców, a z czasem trafia także na dwór samego monarchy, Ludwika XV w którym to zakochuje się ze wzajemnością. Jej pobyt na Wersalu pełen jest jednak skandalów i burzliwych chwil, a koniec – iście tragiczny.