Szósty sezon „The Crown”. Kto zagra księcia Williama i księżną Kate?

Życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej jest bacznie obserwowane przez wiele osób z całego świata. Nie dziwi więc, że co jakiś czas na jaw wychodzą mniejsze, lub większe skandale z udziałem poszczególnych członków. Z wpływowymi osobami już tak bywa, że o ile nieustannie lądują na pierwszych stronach gazet, tak nie zawsze przedstawiani są w pomyślnym świetle – często z własnej winy. Przykładów z tej materii jest doprawdy wiele – od księcia Harry’ego i księżnej Meghan, którzy na dobre odcięli się od rodziny królewskiej, po domniemane kontakty jednego z synów królowej Elżbiety z Jefrreyem Epsteinem, amerykańskim milionerem oskarżanym o pedofilię czy handel nieletnimi.

Fenomen monarchii.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza tyle kontrowersji, co również sympatii – trudno więc się dziwić, że podwładni tak bardzo zakochali się w serialu „The Crown”, który przedstawia losy najważniejszych członków. Od dzieciństwa królowej Elżbiety II, po jej wczesną koronację, trudne relacje Karola z Dianą.

Kto zagra w szóstym sezonie „The Crown”?

Serial „The Crown” to bez wątpienia jeden z największych hitów w całej produkcji Netflixa. Oglądany tak chętnie przez Brytyjczyków, jak i widzów z z zagranicy, którzy zakochali się w tej produkcji. Do tej pory światło dzienne ujrzało łącznie pięć sezonów, a obecnie trwają pracę na kolejnym. Już teraz wiemy, kto wcieli się w księcia Williama i księżną Kate. W przypadku Williama będzie to dwóch aktorów – pierwszy z nich to Rufus Kampa, który będzie nastoletnim wcieleniem księcia. Drugi z nich to Ed McVey – ten z kolei pojawi się na łamach kolejnych odcinków, kiedy to William będzie miał około 20 lat. Z kolei w rolę księżnej Kate postanowiono obsadzić Meg Bellamy.