Małżeństwa Nicolasa Cage

Związki i małżeństwa hollywoodzkich gwiazd rzadko bywają szczęśliwe, a jeszcze rzadziej trwałe – przykładem niech będzie obecnie toczący się proces sądowy pomiędzy Johnym Deppem a Amber Heard, którym zalążkiem było oskarżenie, najpewniej bezpodstawne, aktora o znęcanie się nad żoną. Związki Nicolasa Cage’a nie wywołują tylu skandali, choć sekretem nie jest, że gwiazdor łatwo ulega głosowi swego serca.

Niemal o połowę młodsza żona Cage’a.

W ostatnim czasie aktor sfotografowany został ze swoją aktualną małżonką, niemal o połowę młodszą Riko Shibata. Jeszcze przed paroma miesiącami małżeństwo ogłosiło, że spodziewają się potomstwa. Będzie to już kolejne dziecko hollywoodzkiego aktora.

Małżeństwa Nicolasa.

Aktor nie ma ewidentnie szczęścia do miłości, obecna partnerka Nicolasa jest już jego piątą żoną. Para pobrała się w 2021 roku, na krótko po tym, gdy Nicolas zakończył swój poprzedni związek małżeński, który trwał niespełna cztery dni. Nicolas Cage nie miał w ostatnich latach szczęścia nie tylko w miłości, lecz także i w życiu zawodowym – aktor popadł w ogromne długi, a przez ostatnie 10 lat zmuszony był grać w niskiej jakości filmach celem spłaty swojego zadłużenia.