Antek Królikowski otwarcie o swojej chorobie

W ostatnim czasie aktor znany jest nie ze swoich ról, lecz ze skandali, które wywołuje. Próba zorganizowania walk sobowtórów prezydenta Rosji i Putina odbiła się tak szerokim echem, że sprawę komentowały nawet największej, zagraniczne dzienniki. Przychylności opinii publicznej nie zyskał sobie również tym, że zdradzał swoją żonę w momencie, gdy ta rodziła ich pierwsze dziecko.

Problemy aktora.

Wizerunek aktora jest na tyle zszargany, że ten całkowicie wycofał się z życia publicznego. Jego profile w mediach społecznościowych zostały zmienione z publicznych na prywatne, a sam Królikowski, nieoficjalnie, postanowił zatrudnić specjalistę od wizerunku. Minie jednak sporo czasu, zanim zacznie się mówić o aktorze w przychylnych słowach. Choć informacje o poważnej chorobie aktora znane są wszystkim od kilku lat, to ponowne przypominanie o niej, w obliczu stworzonych skandali, przez wielu uważane jest jako próba grania na emocjach.

Poważna choroba Antka Królikowskiego.

W 2016 roku u aktora stwierdzono poważną, a przy tym nieuleczalną chorobę, jaką jest stwardnienie rozsiane. Choroba ta atakuje między innymi układ nerwowy, a ze względu na brak skutecznych metod leczenia, w końcowym stadium doprowadza najczęściej do całkowitej niepełnosprawności. W ostatnich dniach wyemitowany został odcinek serialu Przez Atlantyk, który najprawdopodobniej kręcony był rok temu. Aktor otwarcie opowiada w nim o swojej chorobie i leczeniu. Internauci otwarcie drwią z choroby aktora, a – choć odcinek nakręcony został rok temu – określają go marną próbą grania na emocjach.