Open;er Festival 2022

Open’er Festival 2022 – nowe nazwiska na liście artystów

Kolejna już edycja Open’er Festival bogata będzie w wielkie gwiazdy. Już jakiś czas temu wiedzieliśmy o koncertach takich artystów jak Imagine Dragons, Twenty One Pilots, Martin Garrix, czy Dua Lipa. Organizatorzy postanowili podzielić się z nami kolejnymi nazwiskami znanych i lubianych gwiazdy sceny muzycznej, które wystąpią na tegorocznym festiwalu. Kim są? Kiedy wystąpią? O tym poniżej.

Megan Thee Stallion na Open’er Festival 2022

Open’er Festival to coroczna impreza muzyczna, która odbywa się na Lotnisku Gdynia-Kosakowo. W tym roku ma on mieć miejsce w dniach 29.06. – 02.07.22. To właśnie w tych dniach będziemy mogli uczestniczyć w koncercie Megan Thee Stallion, raperki pochodzącej z Teksasu. Jej pierwszy mixtape „Fever” wyszedł stosunkowo nie dawno, bo w 2019 roku, jednak dziewczyna zdążyła już w tym czasie zrobić ogromną karierę hip-hopową. W zeszłym roku otrzymała ona aż trzy statuetki Grammy. Jej koncert na gdyńskim festiwalu odbędzie się 1.07.2022.

Glass Animals w Gdyni

30 czerwca na scenie Open’er Festival wystąpi angielski zespół indierockowy Glass Animals. Chłopaki wydali swój pierwszy album w 2014 roku. Nie liczyli oni jednak na tak duży sukces płyty „Zaba”. Myśleli oni, że po krótkiej przygodzie z muzyką wrócą do swoich dotychczasowych zajęć. Jakie było ich zdziwienie, gdy utwór „Gooey” stał się viralem, a oni sami zostali zaproszeni na największe światowe festiwale. Nie możemy się więc doczekać, aż ci skromni faceci wystąpią na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Tove Lo na Open’erze 2022

Kolejną artystką, która wystąpi w 2022 roku w Gdyni, jest szwedzka piosenkarka Tove Lo. Pierwszy album wydała w 2014 roku. Tove Lo bardzo inspiruje się muzyką grungową. Ta sztokholmska wokalistka oraz autorka tekstów znana jest z surowych i brutalnie szczerych utworów. Niejednokrotnie występowała z takimi gwiazdami jak Ava Max, Coldplay, Kylie Minogue oraz Martin Garrix. Kto wie, może w Gdyni znowu wystąpią wspólnie. Chociaż koncert Tove Lo odbędzie się 30 czerwca, a Dj Martina Garrix’a dopiero dzień później.

Jeden komentarz w temacie “Open’er Festival 2022 – nowe nazwiska na liście artystów

Dodaj komentarz