Premiera dwóch kinowych hitów na platformie streamingowej SkyShowtime

W lutym tego roku platforma streamingowa SkyShowtime przygotowała dla swoich użytkowników nie lada gratkę – dwie premiery kinowych hitów. Filmy „Mission: Impossible – Dead Reckoning” oraz „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos” dostępne będą od 9 lutego.

„Mission: Impossible – Dead Reckoning” to film, w którym Ethan Hunt (postać grana przez Toma Cruise’a) wraz z drużyną IMF podejmują się najbardziej ryzykownej misji w swojej karierze. Celem jest przejęcie niezwykle groźnej broni, która w niewłaściwych rękach może stanowić ogromne zagrożenie dla całej ludzkości. Jednak wydarzenia z przeszłości Ethana i pojawienie się mrocznych sił sprawiają, że rozpoczyna się śmiertelnie niebezpieczny wyścig o kontrolę nad przyszłością i losami całego świata. Akcja toczy się na całym globie, a Ethan musi stawić czoła tajemniczemu i potężnemu wrogowi, co zmusza go do przewartościowania swojego podejścia do misji.

W obsadzie znalazły się wielkie gwiazdy kina takie jak: Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes i Rob Delaney. Film dystrybuowany jest przez Paramount Global Content Distribution. Wszystkie poprzednie części sagi „Mission Impossible” również dostępne są na platformie SkyShowtime.

Drugi film, „Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos”, to historia czterech braci, których los zmusza do ukrywania się przed społeczeństwem. Pragnąc normalnego życia nastolatków, postanawiają zasłużyć na akceptację mieszkańców Nowego Jorku poprzez bohaterskie czyny. Z pomocą nowej przyjaciółki, April O’Neil, próbują rozpracować tajną organizację przestępczą, jednak wkrótce muszą stawić czoła armii groźnych mutantów. Film zdobył sympatię widzów na całym świecie, zarabiając ponad 162 miliony dolarów i zdobywając 96% pozytywnych recenzji od krytyków na serwisie Rotten Tomatoes.