Katarzyna Cichopek radzi jak elegancko przetrwać mrozy: jej stylizacje robią furorę w sieci

Główną bohaterką naszego dzisiejszego artykułu jest Katarzyna Cichopek, znana i lubiana aktorka, która zyskała rozgłos nie tylko za sprawą swojej aktorskiej kariery, ale również dzięki angażowaniu się w różnego rodzaju przedsięwzięcia jako influencerka czy nawet właścicielka kilku marek. Niedawno 41-letnia gwiazda za pośrednictwem swojego konta na Instagramie przedstawiła swoją modną odpowiedź na mrozowe chłody.

Na publikowanym przez siebie zdjęciu Cichopek pozuje w najmodniejszym płaszczu tego sezonu. Jest to wiązany model o długim kroju, który charakteryzuje się pastelowym wzorem w kratkę. Do tego eleganckiego okrycia wierzchniego gwiazda dobrała jasną torebkę oraz brązowe śniegowce. Bez wątpienia jest to ciepła i stylowa propozycja na zimowe dni.

Cichopek regularnie zachwyca swoich obserwatorów prezentując im różne stylizacje. Podczas niedawnego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych, celebrytka pochwaliła się swoją kolekcją kolorowych płaszczy. Nie jest tajemnicą, że Cichopek posiada również w swojej garderobie ekskluzywne akcesoria od takich marek jak Bizuu, Marella, Chanel czy Louis Vuitton.