Amber Heard zostanie usunięta z kolejnej części „Aquaman 2”?

Wytoczony przez Johnnego Deppa proces o zniesławienie wobec byłej żony był jednym z najważniejszych wydarzeń ostatniej dekady. W tej sprawie wydany został już oficjalny wyrok, który jest korzystny dla aktora – ma on uzyskać od swojej byłej żony odszkodowanie w wysokości 15 milionów złotych, jednak 2 miliony z tej kwoty zostaną również rozdysponowane dla Amber Heard jako zadośćuczynienie. Wynika to z faktu, że ława przysięgłych orzekła, iż byli już partnerzy zniesławiali się nawzajem. Wszystko wskazuje na to, że – przynajmniej dla Amber Heard – finał tego procesu, w długofalowych skutkach, będzie o wiele bardziej dotkliwy.

Aquaman.

Jeszcze w trakcie trwania procesu ruszyła internetowa petycja dotycząca usunięcia Amber Heard z 2 części nadchodzącego filmu „Aquaman”. Petycja ta odniosła niebywały wręcz sukces, a podpisało się pod nią ponad 4,5 miliona osób z całego świata. Choć twórcy filmu z początku informowali, że nie zamierzają poddawać się presji opinii publicznej, wszystko wskazuje na to, że wskutek ogłoszonego werdyktu aktorka zostanie całkowicie wycięta z nadchodzącego filmu.

Czy aktorka zostanie usunięta z filmu?

W trakcie procesu pojawiły się informacje, że rola Amber Heard w filmie „Aquaman 2” zostanie skrócona do zaledwie 10 minut. W ostatnich dniach do mediów dotarły informacje, jakoby producenci filmu odbyli nadzwyczajne spotkanie, podczas którego postanowiono, że aktorka zostanie całkowicie usunięta z filmu. Takie doniesienia potwierdza również jedna z osób odpowiedzialnych za produkcję, która na Instagramie umieściła krótką, acz zwięzłą relację potwierdzającą takie doniesienia.