Bob Saget śmierć

Bob Saget – nagła śmierć aktora

9 stycznia 2022 roku w hotelowym pokoju znaleziono zwłoki amerykańskiego aktora i komika. Bob Saget miał zaledwie 65 lat i nic nie wskazywało na to, że miał odejść z tego świata. Jakie są przyczyny śmierci aktora? Czy już coś wiadomo?

Kim był Bob Saget?

Urodził się w Filadelfii w 1956 roku. Jako młody człowiek chciał zostać lekarzem. Od tego pomysłu odwiodła go jego nauczycielka z liceum. Zachęciła go bowiem do kariery artystycznej, gdyż według niej Saget miał talent aktorski. Bob rozpoczął więc studia na wydziale filmowym.

Już na początku swojej kariery dostał rolę, którą część z nas pamięta do dzisiaj. Od 1987 roku grał on bowiem w serialu „Pełna Chata”. Rola Danny’ego Tannera przyniosła Bobowi Sagetowi światową popularność.

Był on jednak nie tylko aktorem komediowym, chociaż ta rola wychodziła mu idealnie. Jako komik zadebiutował już jako siedemnastolatek. Ponadto Bob Saget był reżyserem – jego filmy to „Brudna robota” z 1998 roku, czy „Farsa pingwinów” z 2006 roku. Oprócz tego komik podkładał głos w wielu popularnych produkcjach, takich jak „Jak poznałem Waszą matkę?”.

Śmierć Boba Sageta zaskoczeniem dla świata

Bob prowadził aktualnie kolejną już swoją trasę koncertową. Ostatni występ odbył się w Jacksonville na Florydzie. Zaraz po nim Saget w swoich mediach społecznościowych opublikował zdjęcie oraz opisał wrażenia po występie. Nic więc nie wskazywało na nagłą śmierć aktora. Jednak kilka godzin później do hotelu, w którym nocował, pracownicy wezwali policję. Sageta znalazła obsługa hotelowa martwego w łóżku. Policja na razie wykluczyła udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Badania toksykologiczne potwierdziły również, że komik nie zażywał przed śmiercią żadnych narkotyków. Na razie niczego więcej nie dało się ustalić. Dochodzenie oraz specjalistyczne badania śmierci aktora mogą potrwać jeszcze bardzo długo.