Żora Korolyov

Żora Korolyov – 34-letni tancerz nie żyje

Znany nam przede wszystkim z „Tańca z Gwiazdami” Żora Korolyov nie żyje. Jego śmierć była nagła, a wiadomość o niej wstrząsnęła każdym kto go znał. Co było przyczyn śmierci tancerza?

Żora Korolyov – nic nie wskazywało na tragedię

34-letni tancerz, choreograf i aktor ciągle był aktywny w mediach społecznościowych. Jak zresztą zawsze. Chwalił się tam ostatnio swoim fanom najnowszymi planami zawodowymi. Dlatego informacja o jego śmierci była i nadal jest wstrząsająca dla wszystkich. Według niektórych źródeł Żora Korolyov zasłabł w swoim domu 21.12.2021 roku. Znalazła go jego narzeczona Ewelina Bator, która natychmiast zaalarmowała pogotowie ratunkowe. Niestety 34-letniego tancerza nie dało się już uratować. Podobno przyczyną śmierci pochodzącego z Ukrainy tancerza było zapalenie mięśnia sercowego.

Wszyscy żegnają tancerza

Jak tylko media obiegła informacja o śmierci Żory, to jego znajomi zaczęli żegnać go i dziękować mu za wspólnie spędzony na tańcu i nie tylko czas. Wśród celebrytów, którzy umieścili na swoich profilach emocjonalne wpisy dla tancerza znalazły się takie nazwiska jak Dominika Gwit, jego partnerka z „Tańca z Gwiazdami” oraz jego przyjaciel Paweł Dudek, znany szerzej jako Czadoman.

Jednak najbardziej emocjonujący wpis zostawiła jego narzeczona Ewelina Bator. Nie kryje ona w nim zaskoczenia śmiercią ukochanego. Dziękuje również za wspólne lata i wyraża nadzieję na to, że jeszcze kiedyś się spotkają. Pod wpisem Eweliny natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami od przyjaciół, znajomych oraz fanów 34-letniego tancerza.

Żora Korolyov zostawił nie tylko narzeczoną Eweliną Bator, z którą był w związku już od 5 lat, lecz także 11 letnią córkę Sonię.