Szymon Hołownia dziecko

Szymon Hołownia został ojcem po raz drugi!

13 stycznia 2022 roku to dla Szymona Hołowni, dziennikarza i lidera ruchu Polska 2050, szczęśliwa data. Tego właśnie dnia Szymon Hołownia wraz ze swoją małżonką przywitali na świecie swoją córeczkę.

Szymon Hołownia – dumny tata

Na swoim instagramowym profilu dziennikarz zamieścił post, w którym obwieszcza całemu światu dobrą nowinę. 13 stycznia 2022 na świecie pojawiła się bowiem jego oraz jego żony Urszuli Brzezińskiej – Hołownia, druga córka. Pierwsza córka 45 letniego dziennikarza i publicysty ma dostała imię biblijne – Maria. Druga dziewczynka również otrzymała imię pochodzące z Biblii. Urodzona w styczniu druga córka Szymona Hołowni ma na imię Elżbieta. Znaczenie tego imienia jest dla rodziców bardzo ważne. Tłumaczy się je bowiem jako „Bóg mą przysięgą” lub „poświęcona Bogu”.

Czas tylko dla rodziny

Szymon Hołownia ostatnio poświęcał większą uwagę swojej politycznej karierze. Jakiś czas temu właśnie na poczet działań politycznych zrezygnował z prowadzenia programu „Mam Talent” w TVN. Teraz w swoich mediach społecznościowych dziękuję wszystkim swoim fanom i współpracownikom za wsparcie oraz dobre słowa kierowane w kierunku całej jego rodziny w ostatnich tygodniach. Jednocześnie informuje wszystkich o krótkiej przerwie w swojej karierze. Ma on zamiar najbliższy czas poświecić właśnie wszystkim swoim trzem kobietom. Hołownia obiecuje nam jednocześnie, że wróci do pracy tak szybko, jak tylko będzie mógł. Życzymy w takim razie wszystkie dobrego całej rodzinie 45-letniego dziennikarza.