Michał Szpak w odważnej sesji zdjęciowej na okładce najnowszego albumu "Nadwiślański mrok"

Artysta znanego z programu „X Factor” oraz z reprezentowania Polski na Eurowizji w 2016 roku, Michała Szpaka, nie trzeba już nikomu przedstawiać. Jego kariera toczy się wielkimi krokami, a teraz zaserwował swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Michał Szpak na swoim Instagramie opublikował zdjęcie zapowiadające premierę nowego albumu „Nadwiślański mrok”. Na zdjęciu artysta pozuje całkowicie nago, co z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób.

Mówi się, że dobre kontrowersje promują, a Michał Szpak to wie doskonale. Wokalista, który zdobył ósme miejsce na Eurowizji dzięki przebojowi „Color of Your Life”, postanowił w ten sposób zwrócić uwagę na swój nadchodzący album. Zdjęcie jest kontrowersyjne, ale też pełne artystycznego piękna. Artysta na nim widoczny nie ma na sobie żadnych ubrań, a jego ciało pokryte jest błyszczącymi tatuażami.

Szpak opisał swoje najnowsze dzieło jako: „najbardziej osobiste, bez fałszu, gęste, krzykliwe, smutne, ekstazyjne, muzycznie soczyste, awangardowe i samotne”. Premiera albumu zapowiedziana jest na 24 listopada 2023 roku. Szpak na zdjęciu jest nagi, z błyszczącą maską na twarzy i pasującymi do niej paznokciami.

Reakcja fanów była mieszana. Jedna z fanek napisała pod postem: „Za każdym razem, gdy patrzę na to zdjęcie, łzy lecą mi ze wzruszenia. Czuję, że dzielisz się z nami czymś ogromnie intymnym i prawdziwym. Stoisz tak obnażony jak na tej okładce i budzi to we mnie ogromną czułość do twojej historii, opowieści i drogi, którą nam przedstawiasz”.