Piotr Adamczyk na filmowym planie z gwiazdami Hollywoodu!

Filmowa kariera Piotra Adamczyka zdecydowanie nabiera tempa. Jakiś czas temu mogliśmy ujrzeć do na zwiastunie superprodukcji od Amazona pod tytułem Night Sky. Ponad rok temu aktor podbił serca fanów, a przy tym odniósł znaczny sukces w innej, zagranicznej produkcji – tym razem serialu Marvela Hawkeye.

Z kim zagra Piotr Adamczyk?

Sam aktor nie ukrywa swojej radości, trudno się mu zresztą dziwić – na wspólnym planie zagra ze zdobywcami Oscarów i istnymi gwiazdami Hollywoodu, między innymi Sissy Spacek oraz J.K Simmons. Pana Simmonsa kojarzyć możemy z filmu Whisplash czy pierwszy części kultowego Spider-Mana, w którym to odgrywał postać redaktora naczelnego gazety, w której pracował filmowy Peter Parker. Spacek znana jest z takich produkcji, jak Córka górnika czy Carrie.

Rola Adamczyka i premiera serialu.

Warto zaznaczyć, że Pan Piotr Adamczyk pojawi się w aż 4 z 8 zaplanowanych odcinków, bez wątpienia więc możemy stwierdzić, że jest to ogromny sukces dla polskiego aktora, a jego rola będzie z pewnością ważna. Premiera serialu Night Sky ma mieć miejsce 20 maja tego roku na platformie Amazona, jaką jest Prime Video.