skórzane spodnie

Skórzane spodnie hitem wśród światowych gwiazd!

Moda zmienia się co sezon. Są jednak takie materiały, które są popularne w każdym sezonie. Jednym z nich jest skóra. Można powiedzieć, że skórzane elementy garderoby zawsze są modne. Jednego roku będzie to skórzana ramoneska, a kolejnego kozaki. Tym razem na salony weszły skórzane spodnie.

Moda na skórzane spodnie

Spodnie wykonane ze skóry były popularne już jakiś czas temu. Moda na nie wzięła się przede wszystkim z najlepszych domów mody. Pojawiały się one na największych pokazach mody już od kilku sezonów. Nie zabrakło ich u Bottegi, Louis Vuitton czy Versace.

Jednak na ich popularność wśród zwykłych Pań miały wpływ także gwiazdy kina, muzyki oraz influancerki. To właśnie one pokazywały się w nich ostatnio coraz częściej. Skórzane spodnie mogliśmy zobaczyć na instagramowych zdjęciach zagranicznych i polskich celebrytek. Nosi je modelka Bella Hadid, Kendall Jenner czy żona Justina Biebera – Hailey.

Spodnie ze skóry – jakie wybrać?

W sklepach znajdziemy różnego modele, kroje, rozmiary i kolory spodni skórzanych. Jest więc w czym wybierać. Najpopularniejsze ostatnio są skórzane spodnie z szerokimi nogawkami. Wpasowują się one w trend na mniej dopasowaną garderobę. Dzięki nim możemy ukryć nasze niedoskonałości. Innym modelem skórzanych spodni są dzwony. Wraca bowiem moda lat 70- tych i 90- tych. Wtedy jeansowe dzwony były najpopularniejszym modelem spodni nie tylko na polskich ulicach.

Wśród spodni ze skóry znajdziemy także bojówki czy spodnie cargo. To dowód na to, że skórzane spodnie to dobry wybór dla każdej Pani niezależnie od tego, jaką ma figurę oraz ile ma wzrostu.